mgr Krystian Wojciechowski

O mnie:

Od prawie 30 lat zajmuje się zwalczaniem przestępczości i bezpieczeństwem publicznym. Związany z firmą Analytical Solutions, która łączy działalność wywiadowczo-analityczną w obszarze Business Intelligence z wdrażaniem własnych rozwiązań informatycznych ułatwiających zarządzanie danymi w przedsiębiorstwie. Wcześniej zdobył doświadczenie korporacyjne, m.in. w HP jako analityk wywiadu odpowiedzialny za region EMEA. Od 1991 do 2014 roku pełnił służbę w Policji, gdzie m.in. kierował Wydziałem Wywiadu Kryminalnego KWP w Gdańsku. Jeden ze współtwórców Analizy Kryminalnej i Wywiadu Kryminalnego w Polsce. Laureat nagrody International Association of Law Enforcement Intelligence Analysts (IALEIA) 2013. Realizował zlecenia szkoleniowe i analityczne Departamentu Stanu USA, ekspert UE.