O nas

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych i najważniejszych potrzeb człowieka, zarówno w wymiarze jednostkowym, jak i globalnym. Każdy z nas stara się eliminować ze swojego życia i otoczenia zagrożenia oraz minimalizować ryzyko, aby chronić to, co dla nas ważne, zarówno w sferze zawodowej, jak i w każdym aspekcie życia prywatnego. Wraz z rozwojem i postępem naukowo-technicznym, które dynamicznie zmieniają naszą rzeczywistość i codzienność, dając nam nieograniczone możliwości, jednocześnie stawiają przed nami nowe problemy i wyzwania. Codzienne życie każdego człowieka jest w tej chwili na wielu płaszczyznach mnie lub bardziej związane z cyberprzestrzenią, czego konsekwencją mogą być różnego rodzaju cyberproblemy...

Jeśli jesteś zainteresowany szeroko pojętym bezpieczeństwem swojej organizacji i Twojego klienta, swoim własnym oraz Twoich najbliższych, jesteś świadomy wagi problemu, chcesz nauczyć się lepiej oceniać ryzykowne sytuacje, wzmocnić działania profilaktyczne, skutecznie reagować na zagrożenia, przeciwdziałać potencjalnym incydentom i wreszcie podnieść swoje bezpieczeństwo, dobrze trafiłeś. Wychodząc naprzeciw aktualnym problemom świata, w tym cyberświata, w którym przyszło nam żyć, mamy do zaoferowania szeroki wachlarz szkoleń, które dostarczą wiedzy i umiejętności w radzeniu sobie z pojawiającymi się zagrożeniami i wyzwaniami dnia codziennego.

Zebraliśmy interdyscyplinarny zespół doświadczonych praktyków. Wśród naszych trenerów są biegli sądowi, prawnicy, psychologowie, przedstawiciele służb mundurowych, profesjonalni audytorzy, a także specjaliści, na co dzień związani z Centrum Technologii Bezpieczeństwa AGH – eksperckim ośrodkiem przyczyniającym się do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.

Realizujemy szkolenia typowo techniczne, szkolenia poświęcone komponentom prawnym i proceduralnym, warsztaty z dziedziny informatyki śledczej, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz wieloaspektowego bezpieczeństwa.

Naszą ofertę adresujemy do kadry kierowniczej, osób odpowiadających za zapewnianie bezpieczeństwa w firmie, pasjonatów tematu, a przede wszystkim praktyków, których interesuje zastosowanie wiedzy teoretycznej w rzeczywistych rozwiązaniach.

Jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany zagadnieniami bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa znajdzie u nas coś dla siebie, a raz nawiązana współpraca zaowocuje chęcią dalszego poszukiwania, poszerzania posiadanej wiedzy i doskonalenia własnych umiejętności.

Świat nie stoi w miejscu, My również. W podejmowanych działaniach staramy się nadążyć za ciągłymi zmianami, aby wyjść naprzeciw pojawiającym się potrzebom. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do Nas w tej nieustającej podróży.