mgr inż. Dawid Suder

O mnie:

Od 2016 r. pracownik Instytutu Informatyki AGH, a potem Centrum Rozwiązań Informatycznych AGH. Od 2015 r. przeprowadził ponad sto pięćdziesiąt szkoleń dotyczących bezpieczeństwa informatycznego (testy penetracyjne, ethical hacking, kryptografia, bezpieczeństwo sieci Wi-Fi, zarządzanie bezpieczeństwem i reagowanie na incydenty) i sieci komputerowych. Prowadzi szkolenia oraz akredytację instruktorów na poziomach CCNA (w tym CyberOps Associate), Network Security i CCNP Enterprise. Posiada także certyfikaty Certified Information Systems Security Professional (CISSP), GIAC Certified Incident Handler (GCIH), GIAC Assessing and Auditing Wireless Networks (GAWN), Offensive Security Wireless Professional (OSWP) oraz Cisco Certified Design Professional (CCDP). Członek GIAC Advisory Board.